NEBIM seminaras „Skaitome evangeliją pagal Joną“

Data: . Tema: NEBIM naujienos

2019 m. gegužės 11 d., Vilniaus Naujojo Testamento baptistų bažnyčioje įvyko NEBIM (Neakivaizdinė Biblijos Mokykla prie LEBBS) seminaras „Skaitome evangeliją pagal Joną“ tema. Seminaro lektorius doc.dr. Parušas Paruševas (Bulgarija), kuris mus aplanko jau ne pirmą kartą.

Į seminarą susirinko LEBBS sąjungos bažnyčių ir kitų evangeliškų bendruomenių atstovai. Seminaro tikslas ir užduotis – žvilgsnis į naują gyvenimą tikėjime: šiuolaikinė krikščioniška mokinystė žvelgiant iš eschatologinės Evangelijos pagal Joną perspektyvos bei parodyti Evangelijos pagal Joną pasakojamąjį pobūdį kaip dramatišką Dievo apsireiškimo Kristuje patvirtinimą su tikslu formuoti bendruomenę (mokinystė) ir liudyti Dievo buvimą joje (misija).

Seminaro dalyviai ne tik klausėsi lektoriaus paruoštos medžiagos, bet ir aktyviai dalyvavo diskusijoje, užduodami aktualius bendruomenėse ir jų gyvenime klausimus. Evangelija pagal Joną – gilus, dvasinis Dievo Žodis ir vieno seminaro laikas – tikrai per trumpas aprėpti visas jo gilumas, tad nenustokime gilintis į Dievo tekstus visą savo mokinystės ir tarnavimo laiką.

Po seminaro doc.dr. Parušas Paruševas išvyko į Klaipėdą, kur 2019 m. gegužės 12 d. pamokslavo Klaipėdos baptistų bendruomenės pamaldose.